MODÜLER SUNDURMA


M - Serisi Sundurma

M Serisi Modüler Saçak sistemleri, aluminyum destek ayakları ve 5 mm cidarlı polikarbonat yada 3 mm solid polikarbonat levha seçenekleri ile, metalik gri renkte 1000 mm derinlik 1200 mm uzunluk ölçülerindeki modüller halinde satılmaktadır.

Aluminyum destek ayakları, mühendislik plastiği destek ayaklı ürünlerde olduğu gibi şık bir tasarıma sahiptir. Modüller biribirine eklenerek istenilen uzunlukta uygulama yapılabilir. Daha çok işyeri ve villa kapı girişlerinde sundurma uygulaması olarak tercih edilen bu ürün, daha gösterişli bir prestij ürünüdür. Ayrıca, Banka ATM si, Otobüs bekleme durakları gibi farklı kullanım alanlarıda mevcuttur.

D - Serisi Sundurma

D serisi Modüler Saçak sistemleri 1000 mm derinliğinde ve 1200 mm uzunluğundadır. Modüler yapısı sayesinde birbirine eklenilerek serbest uzunluk boyunda uygulamalar yapılabilir. Destek ayakları mühendsilik plastiğinden üretilmiştir.

Destek ayaklarında gri ve siyah olmak üzere iki renk alternatifi mevcuttur.  Üst levha için 5 mm oluklu Polikarbonat ( beyaz ve transparan) yada 3 mm solid Polikarbonat levha kullanılır.

Destek ayaklarının hafif olmasının sağladığı avantaj ile, D Serisi Modüler saçak ürünleri, Aluminyum Kompozit, Mantolama yapılmış cepheler, gaz beton gibi yüzeylere kolaylıkla montajı yapılabilir.

Destek ayakları simetrik üretilmiştir ve çift yönlü kullanılabilir. Polikarbonat levha her iki yöndeki kanlların içerisine geçmelidir. Ayakları biribirine bağlayan ön ve arka kısımdaki Aluminyum çekme profiller, uzun kenardaki yıpranmayıda engeller. Ayrıca duvar tarafında kalan Aluminyum profil, özel tasarımı sayesinde, sundurma nın duvara tam olarak tema etmesini ve suya karşı sızdırmazlığını sağlar.

S - Serisi Sundurma

S serisi Sundurma sistemleri 1200 mm derinliğinde ve 1400 mm uzunluğundadır. Modüler yapısı sayesinde birbirine eklenilerek serbest uzunluk boyunda uygulamalar yapılabilir. Destek ayakları mühendsilik plastiğinden üretilmiştir.

Sundurma destek ayaklarında kahverengi, gri ve siyah olmak üzere iki renk alternatifi mevcuttur.  Üst levha  3 mm solid Polikarbonat ve soft gri renktedir.

Destek ayaklarının hafif olmasının sağladığı avantaj ile, S Serisi sundurma, modüler saçak ürünleri, Aluminyum Kompozit, Mantolama yapılmış cepheler, gaz beton gibi yüzeylere kolaylıkla montajı yapılabilir.